osloboďte sa od stereotypov bývania

Bývajte tam, kde sa budete cítiť slobodne. Na mieste, kde sa nebudete báť pustiť deti von. Kde si vypestujete vlastnú zeleninu v komunitných záhradkách. Kde si môžete kedykoľvek zacvičiť na súkromnom crossfitovom ihrisku, alebo vybehnúť do lesa za domom. Vychutnajte si čaro pokojného Záhoria v komforte mestského bývania. Kde pod nohami pocítite kvalitu drevených podláh. Kde bude vždy príjemne vďaka možnosti podlahového kúrenia, stropného chladenia či krbu, pri ktorom môžete stráviť príjemné chvíle s vašimi najbližšími.

nadýchnite sa Kolísok
Pre každý projekt sa snažíme nájsť nový rukopis.„
Tomáš Šeboarchitekt a laureát ceny CE.ZA.AR 2015
spusti video

Páčia sa vám Kolísky?

Pošlite nám váš kontakt, radi vám zavoláme.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší

PREDAJCA

Linda Lelovská

ITB dobrý developer

Spoločnosť ITB Development je jednou z popredných developerských spoločností, ktorá je známa najmä vďaka inovatívnemu prístupu k svojim projektom. Bola založená v roku 2003 a má za sebou množstvo zrealizovaných projektov a niekoľko stoviek spokojných zákazníkov. ITB Development je značka spojená s atribútmi ako najvyšší profesionálny štandard v prístupe k zákazníkom, líder v prínose inovácií na náš trh, špičkové technologické a ekologické realizovanie projektov.

ITB Development sa špecializuje na projekty, ktoré sa svojou koncepciou odlišujú od ostatnej ponuky na trhu. Do svojich projektov vnáša filozofiu harmónie projektu s jeho okolím.

fb yt logo-horizontal arrow-down arrow-right box play rusovsky-sad mamapapa itb ceresne gansberg novy-haj sokolska wallenrod zlata-zem book cart hospital chef park pony shop warning chevron-right chevron-left