A je to tu! Začíname stavať

A je to tu! Začíname stavať

31. 10. 2017

Je čo oslavovať! Oficiálne sme odštartovali výstavbu projektu Kolísky. Prečítajte si, čo pre vás chystáme v Záhorskej Bystrici...

Ak hľadáte bývanie s emóciou, pocitom domova, útulnosti a bezpečia, to pravé pre vás sú Kolísky. Lokalita, v ktorej sa nachádzajú, je ideálna pre každého, kto túži po pokoji v malej štvrti s dobrou občianskou vybavenosťou a nádychom vidieka, no zároveň sa nechce vzdať kontaktu s mestom. Projekt je charakteristický vysokou mierou flexibility, kde si obyvatelia môžu prispôsobiť interiér a dokonca aj exteriér svojim požiadavkám.

Kolísky tvoria štyri bytové domy v najvyššej energetickej triede A1, v ktorých sa nachádza 98 bytov. Ukončenie projektu je plánované na leto 2019, pričom teraz, na jeseň 2017, máme predanú približne tretinu bytov. Aktuálne sme odštartovali samotnú výstavbu. Začali sme budovať základy. Na pozemku je možné pozorovať výkopové práce.

Každý má síce o bývaní rozličné predstavy, no všetci si určite prajú kvalitu. V Kolískach si dávame na stavbe a vybavení skutočne záležať. Okrem prvotriednych drevených podláh či výberovej sanity majú klienti v cene bytu podlahové kúrenie či exteriérové žalúzie. Majú možnosť objednať si aj stropné chladenie. Byty na prízemí majú predzáhradky a byty na horných podlažiach majú predprípravu na krb. K benefitom patria aj garáže, prístupné „suchou nohou”. Okrem toho si môžu klienti zariadiť svoj budúci domov presne podľa svojich predstáv. Okrem rozhodovania o dispozíciách interiéru sa mohli prví klienti tvorivo činiť aj pri navrhovaní prvkov exteriéru: rozhodnúť o veľkosti a polohe okien a balkónov.

Kolísky sú na skok od nádhernej prírody Malých Karpát, avšak obyvatelia budú mať k dispozícii aj kúsok svojej vlastnej, súkromnej zelene. Na bytových domoch sa nachádzajú vertikálne záhrady. Majú prirodzene estetickú funkciu, ale slúžia aj ako osviežovače vzduchu a tienidlá. Starať sa o ne bude profesionálny záhradník. Štyri bytové domy vytvárajú príjemný vnútroblok, v centre ktorého bude detské ihrisko a park, ktorého dominantou bude centrálny strom, akýsi totem projektu. Dvor a predzáhradky dopĺňajú spoločné komunitné záhrady. K tomu bude ihrisko pre deti, crossfitové ihrisko pre dospelých, výbeh pre psov a bezpečný uzavretý dvor.

Malé Karpaty sú jedným z pokladov Bratislavy. V okolí niet krajšieho miesta na turistiku či bicyklovanie. Počas horúceho leta poskytujú útočisko pred páliacim slnkom, v zime zase ideálne miesto na bežkovanie. Zo Záhorskej Bystrice je to na skok do Marianky, na hrad Pajštún, ale zároveň aj do centra. Kolísky sú ideálne bývanie pre rodiny s deťmi, ale aj pre každého, kto má rád aktívny životný štýl zároveň s možnosťou pokoja mimo ruchu mesta.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší