Zariadený 3-izbový byt pre mladú rodinu

Zariadený 3-izbový byt pre mladú rodinu

12. 11. 2020

O tom, že dispozície bytov v Kolískach sú prispôsobené najmä potrebám rodiniek, ste už pravdepodobne počuli.  Dnes si už ale viete naživo pozrieť, ako môže vyzerať práve vaše nové bývanie v Záhorskej Bystrici. K našim vzorovým bytom pribudol ešte jeden 3-izbový byt, ktorého návrh a realizáciu interiéru malo na starosti interiérové štúdio Arcada. 

 Je útulný, plný pastelových farieb, teplých tónov dreva a rastlinných motívov. Vstupná chodba opticky rozdeľuje dennú a nočnú časť bytu. Ak sa vydáme vľavo, ocitneme sa v rozľahlej obývacej izbe spojenej s kuchyňou, ktoré predeľuje okrúhly jedálenský stôl umocňujúci pocit z rodinného bývania. Dominuje tu šedá farba s detailmi v zelenej a antracitovej. Veľkorysá pohovka priam zvádza k leňošeniu po čase strávenom príprave dobrôt pri lesklej antracitovej kuchynskej linke doplnenej teplým dubovým drevom.

Nočná časť ponúka dostatok súkromia a komfortu. Detská izba pre malého objaviteľa ladená v štýle Star Wars s horčicovými kontrastnými detailmi ponúka priestor pre hry, učenie aj oddych. Kráľovstvom domácich je veľkorysá spálňa s dominantnou tapetou za čelom postele. Tu jednotný štýl bytu spestruje jemná ružová farba, ktorá vyvažuje mužský a ženský princíp miestnosti. V každom kúte útulného trojizbáku nájdeme funkčnosť doplnenú dokonalým estetickým vkusom. A čo na to samotné autorky? „Pripraviť vzorový byt v komplexe KOLÍSKY bola pre nás veľmi príjemná realizácia. Výborná dispozícia a svetlosť celého priestoru nám dala možnosť pohrať sa so sýtejšími farbami, a tým inšpirovať aj budúcich majiteľov ostatných bytov,“ vysvetľujú bytové architektky z interiérového štúdia Arcada. 

Vychutnať si atmosféru vzorového bytu môžete aj vy, stačí ak si u našej predajkyne rezervujete termín obhliadky. Možno sa do neho zamilujete natoľko, že sa Kolísky stanú vaším novým domovom.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší