Dostali sme Kolísky pod strechu!

Dostali sme Kolísky pod strechu!

27. 02. 2019

Práce na Kolískach pokračujú v plnom prúde a robíme všetko pre to, aby ste svoj byt mohli čo najskôr premeniť na vysnívaný domov. Aktuálne intenzívne pracujeme na posledných podlažiach a strechách. Zároveň dokončujeme balkónové dosky a začali sme aj murovacie práce v interiéroch. 
V suteréne práve prebieha inštalácia hrubých rozvodov a zamerali sme aj okenné otvory, vďaka čomu budeme môcť čoskoro osadiť okná. Kolísky sa tak opäť o kus priblížia finálnej podobe.

Tešíme sa, že sme čoraz bližšie k dokončeniu tohto originálneho projektu. Kolísky so svojou výhodnou polohou v Záhorskej Bystrici budú ideálnym bývaním pre rodiny a pre všetkých, ktorí pri bývaní ocenia pokoj vidieka a blízkosť mesta.
Svojim obyvateľom ponúknu príjemné bývanie v uzavretom komplexe vybavenom trávnatým parkom, detským ihriskom, či priestorom na grilovanie alebo piknik.

Kolísky sú stelesnením kvalitného bývania v blízkosti prírody, ktoré svojich obyvateľov budú rozmaznávať nadštandardným vybavením, originálnym dizajnom a vysokou kvalitou.

Pozrite si ponuku voľných bytov.


Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší