Flexibilita Kolísok: Stavili sme na overený koncept a dobre sme spravili!

Flexibilita Kolísok: Stavili sme na overený koncept a dobre sme spravili!

26. 04. 2018

Bývajte presne tak, ako túžite. Kolísky v Záhorskej Bystrici vám ponúkajú jedinečnú možnosť spolupodieľať sa na projekte. Na základe našich technických parametrov si klienti v spolupráci s našimi architektami opäť mohli vytvárať bývanie podľa seba.

Prečo opäť? Tento koncept sme už v minulosti otestovali v praxi – a úspešne! Jeden z našich zrealizovaných projektov Nový háj, ktorý získal ocenenie CE.ZA.AR 2015, je známy tým, že umožňoval klientom nadštandardnú mieru individualizácie.

Až 20 % zákazníkov, ktorí kupovali byty v počiatočnej fáze, využili možnosť individualizácie interiéru a dokonca aj prvkov fasády ako sú okná, či balkóny. Vo fáze, kedy sme v projekte vedeli upravovať jednotlivé elementy sme radi prizvali budúcich obyvateľov do spoločnej tvorby. Tí využívali možnosť posunu pozície a zmeny tvaru okien. Jeden klient si želal dokonca pridať navyše balkón. V oblastiach, kde to bolo možné, sme dovolili zákazníkom zasahovať do výrazu fasády, kedy mohli s nami dotvárať a dizajnovať vzhľad projektu.

V niektorých bytoch sa okrem posunu priečok realizovali aj zmeny dverných otvorov, či posuny okien, aby dispozícia vyhovovala požadovanému interiérovému dizajnu. Napr. plánované umiestnenie nábytku ovplyvňovalo požadovanú pozíciu okna, niektorí si ho aj zväčšili. Jeden kupujúci vytvoril dispozičnou zmenou nový šatník, ktorý požadoval presvetliť oknom.

Samozrejmosťou bola aj elektroinštalácia, či rozvody zdravotechniky podľa želania klienta. Klasicky si mohli vyberať štandard, ako sú podlahy, obklady, sanita. V rámci klientskej zmeny mali možnosť rozhodnúť sa pre stropné chladenie a exteriérové tienenie vo forme elektrických žalúzií. Podlahové kúrenie je v Kolískach v rámci štandardu, čo však nie je bežné na všetkých projektoch.

Reakcia klientov na možnosť individualizácie je pozitívna, mnohí radi aktívne prevezmú iniciatívu. Veľa z nich sa rozhodlo, že túto možnosť využijú a za pomoci našich architektov naplánovali pre seba bývanie podľa svojich predstáv.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší