Jar v Kolískach? Prekvitá!

Jar v Kolískach? Prekvitá!

30. 03. 2020

Nezastavujeme! Stavebné práce v Kolískach sú v plnom prúde a tak ako vy, aj my máme radosť z toho, že sa nám darí napredovať. Prečítajte si, na čom robíme práve teraz a čo vo vašom obľúbenom projekte v Záhorskej Bystrici pribudne v blízkej budúcnosti. 

V kolískových bytoch sa v týchto dňoch začína s pokladaním drevených parkiet. Len čo budú hotové, prichádza na rad osádzanie finálnych bezpečnostných, ako aj interiérových dverí. V bytoch s predzáhradkami pracujeme na spätných zásypoch zeminou a v spoločných priestoroch prebieha dokončovanie sadrokartónových stropov, svietidiel, stien, malieb a dlažieb na podlažiach aj na schodoch. 

Pri schodoch ešte ostaneme – čoskoro už pribudnú aj schodiská do vnútrobloku, vedúce z ulice. Súbežne riešime tiež izolácie strechy vo vnútrobloku a osádzanie balkónových konštrukcií, ktoré so svojím nápaditým „klietkovým“ imidžom podtrhujú výnimočnú architektúru projektu. 

A čo sa chystá v nadchádzajúcich týždňoch? Stavebný tím Kolísok bude mať plné ruky práce so vstupnými bráničkami, atikovými terasovými zábradliami a pergolami v predzáhradkách. Dostane sa aj na zveľaďovanie bezprostredného okolia projektu. 

Chystaná inštalácia vonkajšieho pouličného osvetlenia a budovanie chodníkov sú výrazným krokom vpred smerom k formovaniu areálu, ktorý budúcim obyvateľom poskytne dostatok kultivovaného priestoru na aktívne trávenie voľného času.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší