Je skoro vymurované! Čo ďalšie pribudlo v Kolískach?

Je skoro vymurované! Čo ďalšie pribudlo v Kolískach?

10. 05. 2019

Hlásime sa s aktuálnymi novinkami pre fanúšikov Kolísok aj pre budúcich obyvateľov, a nie je toho málo! Zatiaľ čo snívate o idylickom bývaní na pomedzí mesta a dediny, na stavbe v Záhorskej Bystrici sa pracuje ostošesť, aby mali vaše predstavy čoraz konkrétnejšie kontúry.  


Po ukončení hrubej stavby Kolísok si stavbári úspešne odfajkli už aj realizáciu balkónov a v týchto dňoch prebieha ich oddebnenie. Odštartovala tiež prípravná fáza pre začatie výkopových prác, ako pre oporné múry, tak aj pre rozvody kanalizácie v rámci celého projektu. V pláne je teda realizovanie oporných múrov a stavbári majú vo vyhliadke aj osádzanie okien, s ktorým začnú už začiatkom leta. Ako to dnes v Kolískach vyzerá, môžete vidieť v priloženej fotogalérii pod článkom.

Ak si v najbližších dňoch urobíte prechádzku okolo nášho rozostavaného projektu, neujde vašej pozornosti, že väčšina bytov je vymurovaná. Súbežne s ostatnými prácami práve teraz prebieha realizácia elektroinštalácie a stúpacích rozvodov. 

A keď už budete v okolí, spomaľte a neponáhľajte sa späť k povinnostiam. Lokalita, ktorá sa čo nevidieť stane vaším domovom, má toľko malebných zátiší, že rozhodne stoja za dlhší rodinný výlet. Kolísky, vďaka svojmu situovaniu v bratislavskej štvrti plnej histórie a tradícií, spájajú to najlepšie z harmónie dedinského života a dynamického tempa mesta. 

Vysoký bytový štandard vychádza v ústrety tým, ktorí si potrpia na pohodlie a komorný ráz celého projektu s menej ako stovkou bytov praje vytvoreniu družnej susedskej komunity. Miesto v nej však nemusí byť samozrejmosťou. Viac ako polovica bytov v Kolískach už má svojich majiteľov a ďalšie sa rýchlo predávajú. Zaistite si bývanie na príjemnej adrese, kým je čas.

Ako vyzerá ponuka voľných bytov?


Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší