Keď ihrisko nie je „len“ ihrisko

Keď ihrisko nie je „len“ ihrisko

24. 02. 2020

Kolísky sú ideálnym miestom pre detské hry. Miestom, kde sa najmladším členom rodiny nikdy nezunuje preskúmavať interaktívny chodník, testovať preliezky na crossfit ihrisku či stopovať čas na presýpacích hodinách. Miestom, kde budú každý deň objavovať rozmanitosť života, nadväzovať priateľstvá s kamošmi zo štvrte, stavať bunkre, miesiť cesto na pieskové koláče, potiť sa pri naháňačkách a zjednávať s vami, že „ešte päť minút“, keď ich budete zvolávať na večeru.

Práve sme opísali ideálne detské ihrisko. Predstavte si, že by ste také mali rovno pod oknami. V areáli Kolísok, stavaných pre šťastné detstvo vašich drobcov, je dosť miesta pre detské šibalstvá. Pýtate sa, čo bezpečie? O to je v uzavretých vnútroblokoch postarané dokonale, takže pokojne prejdite z režimu strážnej služby do toho relaxačného, spravte si kávičku a o dianie vonku sa nestarajte. Nemusíte.

Pozrite si aktuálnu ponuku voľných bytov v Kolískach a využite zľavu na detské izby od spoločnosti Decodom!

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší