Kolaudujeme a pripravujeme namakaný vnútroblok

Kolaudujeme a pripravujeme namakaný vnútroblok

28. 07. 2020

Horúce letné dni prinášajú aj horúce novinky zo Záhorskej Bystrice. Byty v Kolískach sa už nevedia dočkať svojich obyvateľov, preto je tu pracovné nasadenie skutočne vysoké. A ako to aktuálne v kids-friendly bývaní vyzerá?

Interiéry bytov voňajú čerstvo vymaľovanými stenami a drevenými podlahami. Majú už aj všetky dvere a sú pripravené k nasťahovaniu. Rovnako to vyzerá aj v spoločných priestoroch. Schodiská aj podzemné garáže sú dokončené, chodby osvetľujú lampy a na prízemí sú už dokonca namontované aj poštové schránky. Jednoducho, všetko tu vonia novotou!

Na všetkých budovách dokončujeme balkóny aj predzáhradky a pre terasy už máme pripravené kvetináče, ktoré zaplní zeleň. Najväčšie zmeny sa aktuálne dejú vo vnútrobloku a na verejných priestoroch v okolí Kolísok. Dokončili sme chodníky okolo celého projektu a pracujeme na vstupných schodoch. A keďže vnútroblok sa môže tešiť na bohatú výsadbu, pripravili sme pre ňu betónové kvetináče. Tiež sme vytvorili terasovité zóny, v ktorých budú umiestnené komunitné záhradky či detské ihrisko. V ich okolí sme začali s dláždením chodníkov a prípravami na výsadbu trávnika.

Čo však nesmieme zabudnúť spomenúť je kolaudácia. Úspešne sme skolaudovali všetky prípojky a aktuálne kontrolu podstupujú všetky spevnené plochy. Čerešničkou celého procesu bude kolaudácia hlavných budov. Po nej už budú Kolísky na 100% pripravené k nasťahovaniu. A my sa toho nevieme dočkať.

Ak aj vy už čoskoro chcete baliť kufre, nahliadnite do našej ponuky. Nájdete v nej aj limitovanú zľavu 14 000€ na váš nový byt v Kolískach. Chcete vedieť viac? Opýtajte sa našich predajkýň.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší