Kolísky rastú do krásy aj počas jesenných mesiacov

Kolísky rastú do krásy aj počas jesenných mesiacov

26. 11. 2019

Po kratšej odmlke prinášame všetkým majiteľom a záujemcom o bývanie na Kolískach dobré správy. Výstavba štyroch bytových domov naďalej pokračuje plynulým tempom.

Posledné mesiace sme riešili hlavne zatepľovanie všetkých budov, ktoré bude už onedlho dokončené vo finálnej podobe. Ako bude vyzerať budúca omietka si už dnes môžete pozrieť na budove D2.

Všetky oporné múry už máme hotové a momentálne prebieha zasypávanie predzáhradiek budúcich majiteľov. 

Zmeny sa udiali aj na streche, kde sme urobili predprípravu na extenzívnu zeleň. Kolísky tak zostávajú verné svojmu sľubu priniesť skutočne zelené bývanie. Samotná flóra sa bude vysádzať na jar z dôvodu priaznivejších podmienok pre rast. 

Snažíme sa umožniť budúcim majiteľom bývať čo najskôr. Preto už realizujeme obklady kúpeľní a WC pre tých, ktorí si svoje bývanie našli na Kolískach. Na fotografii môžete vidieť ako vyzerá kúpeľňa podľa výberu klienta.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší