Kolísky sú dokončené!

Kolísky sú dokončené!

22. 10. 2020

Kolaudácia je záverečným procesom každej stavby. U nás v Kolískach sú už stavebné práce ukončené a kolaudačný proces v plnom prúde. Pozrite sa, ako vyzerá novučičké detské ihrisko aj zariadené byty. Nahliadnite aj do našej ponuky a iba teraz ušetríte až 12 000€.

Nové byty v Záhorskej Bystrici sa tešia na vašu návštevu! Príďte si zblízka pozrieť spoločný dvor obkolesený Malými Karpatami, v ktorom už nájdete detské ihrisko, crossfit zónu či dokonca komunitné záhradky a pingpongový stôl. Objavíte tu množstvo aktivít, ako aj pokojnú atmosféru ideálnu pre trávenie voľného času. Štyri dokončené budovy Kolísok zaujmú svojim signifikantným prvkom – žltými balkónmi, ktoré časom obrastú pripravenou zeleňou. Zrealizovali sme výsadbu trávnika, stromov, kríkov aj ozdobných rastlín, ktoré dotvárajú celkový dojem projektu. 

V interiéroch nájdete až tri vzorové byty, ktoré učarujú svojim dizajnom. Môžu vám byť inšpiráciou, ako by mohol vyzerať práve váš byt v Kolískach. Stále si môžete vybrať z dokončených troj-, štvor- aj päť-izbových bytov s balkónmi či predzáhradkami. Nájdete medzi nimi aj strešné penthousy s terasami a lukratívnymi výhľadmi. Každý byt v Kolískach disponuje prémiovým štandardom, benefitmi v uzatvorenom dvore iba pre obyvateľov či dokonca pivničnou kobkou v cene. A to najdôležitejšie, iba teraz k svojmu bývaniu v Kolískach dostanete aj garážové parkovacie miesto v hodnote 12 000€ úplne zadarmo. Pozrite si ponuku dokončených bytov v Záhorskej Bystrici, sťahovať sa môžete už čoskoro!


Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší