Kolísky už spolovice zaplnené!

Kolísky už spolovice zaplnené!

03. 10. 2018

Oplatilo sa načúvať prianiam klientov a vydať sa po náročnejšej ceste. Potvrdzuje to aj fakt, že viac ako 50 % bytov v našich Kolískach je už predaných.

Máme radosť, že nadšenie, ktoré sme vložili do budovania tohto výnimočného rezidenčného projektu v Záhorskej Bystrici, ľudia ocenili a Kolísky si rýchlo zamilovali. Komfortné rodinné bývanie na prahu mesta a dediny je už spolovice zaplnené!

98 kolískových bytov vytvára v štyroch objektoch uzavretý komplex, v rámci ktorého budú obyvateľom k dispozícii komunitné záhrady, crossfitové ihrisko, detské ihrisko alebo miesto na grilovanie.

Kolísky zaujmú nielen kvalitou stavby, ale aj originálnym dizajnom, špičkovým štandardom, občianskou vybavenosťou v rámci projektu či v okolí. Vidiecky charakter Záhorskej bystrice robí z tejto bratislavskej mestskej časti s rýchlym napojením na centrum perfektnú voľbu nielen pre rodiny s deťmi, ale pre každého, kto si potrebuje doma výdatne oddýchnuť od hektickosti mesta, no zároveň byť blízko možnostiam, aké život v Bratislave ponúka.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší