Kvalitné nemecké kuchyne so zľavou až 50% iba v Kolískach

Kvalitné nemecké kuchyne so zľavou až 50% iba v Kolískach

11. 11. 2020

Nie nadarmo je kuchyňa považovaná za srdce domova. Počas dňa v nej trávime množstvo času či už len pri príprave čaju, raňajok alebo varení trojchodového menu. U nás v Kolískach má tiež špeciálne miesto.

Dispozície našich bytov umožňujú kuchyne rafinovane umiestniť či už ako súčasť obývacej izby, samostatného kúta alebo veľkolepého priestoru s ostrovčekom. A aby bol čas v nej strávený zážitkom, spolu s interiérovým štúdiom Cymorka sme si pre vás pripravili výnimočnú ponuku.

Iba teraz pri kúpe penthousu v Kolískach získate -50% zľavu na kvalitné nemecké kuchyne Ballerina Küchen. Váš strešný byt tak budú zdobiť nie len panoramatické výhľady na okolie Záhorskej Bystrice, ale aj moderná kuchyňa, v ktorej bude radosť variť. A keďže v našej ponuke nájdete aj 4-izbové byty na nižších podlažiach, pri ich kúpe máme pre vás pripravenú zľavu -30%. Bývať vo svojom tak môžete už čoskoro a ešte aj ušetríte. Objavte ponuku bytov v prvom kids-friendly projekte – bývajte v Kolískach.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší