Nadštandardný 4-izbový byt s prírodnými detailmi

Nadštandardný 4-izbový byt s prírodnými detailmi

30. 10. 2020

Rodinné bývanie si vyžaduje maximalizáciu priestoru. Naše dispozície 4-izbových bytov sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám práve rodičov a ich ratolestí. Ako takýto byt môže vyzerať v Kolískach? Nahliadnite do nášho nového vzorového bytu.

Pocitovo príjemný a útulný. Aj taký je 4-izbový byt v Kolískach, ktorého návrh a realizáciu interiéru malo na starosti interiérové štúdio Cymorka. Dizajnéri zvolili kombináciu bielej a svetlošedej farby, prírodného dubového dreva v kombinácii s kontrastnými čiernymi prvkami. Tento princíp použili aj pri návrhu kuchynskej linky, ktorej dvierka sú vyrobené z umelého skla SmartGlass s matným povrchom práve v bielej a svetlošedej farbe. Sklo je navyše extrémne odolné voči poškriabaniu a ľahko sa udržiava, Pracovná doska je z umelého kameňa – španielky SILESTONE s nádhernou žilnatinou „Et noir“.

V obývacej časti spomenieme zaujímavý detail – nádhernú tapetu „Delta“ od Tecnografici s jemným zhmleným krajinárskym motívom. Farebnosť tapety dizajnérov inšpirovala k ladeniu doplnkov, textílií či výberu jedálenských stoličiek. Veľkorysosť miestnosti dovoľoval umiestnenie sedačky viac priestorovo čo umožnilo umiestniť za ňou knižnicový regál s elegantnou odľahčenou konštrukciou od Alf Dafre.

Vstup do WC a kúpeľne dizajnéri opticky potlačili použitím prírodného dubového obkladu, ktorý prechádza pozdĺž celej steny vrátane dvoch dverí a zároveň vnáša do celého interiéru veľmi príjemnú atmosféru. Spálňa, detská izba aj pracovňa sú ladené do prírodných tónov s použitím jemných dekórov. Zmes farieb ako aj doplnkov robia z tohto bytu skutočne príjemné miesto na život. A predstavte si, že takto môže vyzerať aj váš nový domov v Kolískach. Stačí si len vybrať z našej ponuky bytov.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší