Nahliadnite do prvého zariadeného bytu v Kolískach

Nahliadnite do prvého zariadeného bytu v Kolískach

10. 06. 2020

Rodinné bývanie v objatí zelene Záhorskej Bystrice ponúka nielen vysoký štandard materiálov, ale aj premyslený dizajn. Ten teraz nájdete už aj v interiéri. Vstúpte do nášho vzorového bytu!

Exteriér Kolísok sa blíži k svojej finálnej podobe, no odteraz už môžete nazrieť aj do interiéru. Aby ste si svoj nový domov vedeli ešte lepšie predstaviť, pripravili sme si pre vás vzorový byt. Dômyselný rukopis na ňom zanechala architektka Martina Matušová zo spolupracujúceho ateliéru Architekti Šebo Lichý. A v trojizbovom byte s rozlohou 74 m2 myslela skutočne na každý detail.

Už v predsieni náš pohľad upútal nábytok vyrobený na mieru, ktorý elegantne zakrýva rozvodové skrinky zrkadlovou stenou. Plynule prechádzame do kuchyne spojenej s jedálňou a obývacou izbou, ktoré sú vďaka francúzskemu oknu plné prirodzeného svetla. Dizajnovú kuchyňu značky Sykora s bezúchytkovým otváraním architektka vybrala v štúdiu Domoss. Zástenu nahradila vodeodolná PVC tapeta, ktorá je vkusným spestrením srdca domova. Obývacej časti kraľuje nadčasová pohovka z dizajnove.sk, ktorej robia garde výraznejšie doplnky. Nám učarovali horčicové závesy a maxi kvetináče, ktoré opticky predeľujú obývaciu a jedálenskú časť.

Ak by ste si nevedeli predstaviť dokonalú oázu oddychu, vstúpte do našej vzorovej spálne. Tej dominuje manželská posteľ od slovenského výrobcu Materasso obklopená jemnými záclonami a dominantným závesom. V rodičovskej aj detskej izbe celkový dojem dotvárajú tapety s rastlinným motívom, ktoré vycibrenému vkusu architektky neunikli v štúdiu Horus Trade. V byte ešte nájdeme samostatnú toaletu a kúpeľňu, ktorej dominuje machová stena z dielne MOSSdesign.

Vzorový byt, ktorý na nás pôsobí moderne, no najmä útulne prekvapí v každom ohľade. Ani my sme ešte neobjavili všetky jeho krásy, no veríme, že vám neujde žiaden detail. Príďte si ho pozrieť na vlastné oči s našou predajkyňou, ktorá vám rada ukáže aj ďalšie interiéry či vnútroblok toho pravého rodinného bývania v Záhorskej Bystrici.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší