Prepájame nápad so skúsenosťou: Kolísky privedú na svet renomovaní odborníci z Konti a.s.

Prepájame nápad so skúsenosťou: Kolísky privedú na svet renomovaní odborníci z Konti a.s.

14. 12. 2017

S hrdosťou oznamujeme novú spoluprácu, od ktorej si veľa sľubujeme. Kolísky získali k realizácii oceňovaného a kvalitného dodávateľa Konti a.s. Spolu Záhorskej Bystrici postavíme výnimočné bývanie, v ktorom sa bude spájať život veľkomesta s pokojom prírody. Výstavba tohto projektu tak definitívne dostala zelenú.

Autori Kolísok, ITB Development, podpísali zmluvu o dielo so spoločnosťou Konti a.s., ktorá sa zaoberá výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb.

Tak ako ITB, aj Konti a.s. stavia na individuálnom prístupe ku klientovi. A podobne ako ITB, aj oni za tento prístup získavajú ocenenia. Medzi najúspešnejšie projekty spoločnosti Konti a.s. patrí redizajn interiérov bratislavského nákupného centra Aupark alebo rekonštrukcia obchodného domu IKEA.

Konti a.s. získalo za stavbu Schmitz titul Stavba roka 2006. V súťaži Stavba roka 2011 sa Obytný súbor Senec Gardens umiestnil na treťom mieste v internetovom hlasovaní Cena verejnosti 2011. V nasledujúcom ročníku súťaže bola ich stavba Hromadné garáže ocenená Cenou Združenia pre rozvoj slovenskej architektúry a stavebníctva - ABF Slovakia. Hodnotu, ktorú Konti a.s. vytvára ocenili v roku 2016 ich zákazníci tržbami prevyšujúcimi 15 miliónov eur.

Precíznosť, kvalita a inovácie robia z Konti a.s. ideálneho partnera pre Kolísky.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší