S množstvom slnečných dní v Kolískach pribúdajú aj ďalšie a ďalšie novinky

S množstvom slnečných dní v Kolískach pribúdajú aj ďalšie a ďalšie novinky

20. 05. 2020

Opäť sme sa boli pozrieť na progres v Záhorskej Bystrici a nesieme vám najčerstvejšie správy. Kolísky sú čím ďalej, tým krajšie!

Každá zo štyroch budov napreduje perfektným tempom a nezaostáva ani vnútroblok. Najprv sme sa pozreli na exteriér. Tu nás čakalo prekvapenie v podobe balkónových konštrukcií, ktoré sú už všetky na svojom mieste. Chýba im už iba polykarbonát, ktorý budeme inštalovať v najbližších dňoch a v konečnej fáze ich dotvorí zeleň. Vnútroblok je kompletne zasypaný zeminou a čaká ho finálna výsadba rastlín, tvorba chodníkov, inštalácia lavičiek či detského a workout ihriska.

Bližšie sme si posvietili na interiér, v ktorom sa posledné týždne skutočne usilovne pracovalo. Dôkazom toho sú už osadené bezpečnostné dvere do všetkých bytov. Ich finálny vzhľad sme podčiarkli kompletným vymaľovaním. V dvoch budovách už prebehlo položenie drevených podláh a inštalácia interiérových dverí. Z obývačky sa môžeme prejsť na terasu, kde nás čaká položená dlažba a exteriérové terasové dosky. Nájdeme tu už aj koridory, v ktorých budú osadené kvetináče.

Spoločné priestory dostali finálny vzhľad a pýšia sa položenou dlažbou, vymaľovanými stenami aj osadeným zábradlím. Nezaostáva ani garáž, kde realizujeme epoxidový náter.

Kolísky tak každým dňom získavajú svoje finálne kontúry. Tešíme sa na ďalšie práce v interiéroch aj na realizáciu vnútrobloku. Vaše nové bývanie v Kolískach tak bude skutočne dokončené už čoskoro.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší