Steny, strop, balkóny... sledujte, ako sa rodia Kolísky

Steny, strop, balkóny... sledujte, ako sa rodia Kolísky

10. 12. 2018

Kolísky deň po dni krásnejú! V rodinnom rezidenčnom projekte, ktorý pre vás budujeme v Záhorskej Bystrici, sú stavebné práce v plnom prúde. Aktuálne sme realizovali steny na štvrtom poschodí v budovách D1 a D3, ako aj steny a strop na treťom poschodí v budovách D2 a D4. Čo nevidieť sa tak môžeme pustiť už aj do prác na ustúpenom podlaží. V najbližších dňoch sa pustíme do balkónových dosiek.

Po každej novinke z miesta výstavby viete, že ste o kúsok bližšie vášmu idylickému domovu na hranici medzi mestom a dedinou – v bratislavskej mestskej štvrti, kde sa ľudia poznajú a kde je tradícia slovenských remesiel stále silná. Kolísky budú pre vás a vašich najbližších zhmotnením pojmu útulnosť. Ponúkajú nadčasovú architektúru, bezpečný uzavretý dvor s detským ihriskom, crossfit zónou či výbehom pre domácich miláčikov.

Blízkosť k prírode a k tradíciám cítiť aj za dverami bytu. Kolísky sa totiž môžu pochváliť nadštandardom a spoluprácou s takými renomovanými dodávateľmi slovenského aj svetového mena ako Domoss, Villeroy & Boch, Hansa či Europarkett. Všetko od drevených parkiet po výbavu kúpeľne spĺňa parametre výnimočnej kvality.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší