Takto vyzerajú Kolísky tesne pred dokončením

Takto vyzerajú Kolísky tesne pred dokončením

22. 09. 2020

Leto ubehlo závratnou rýchlosťou a mnohí z nás už sú opäť v pracovnom či školskom kolobehu. V Záhorskej Bystrici sme zatiaľ pracovali na dokončení posledných detailov v Kolískach. Zatiaľ čo interiéry už voňajú novotou, sústredili sme sa na ukončení exteriérových prác. A takto sa nám to darilo.

Vnútroblok už má svoje detské ihrisko! Áno, to, na čo sa tešia najmä naši najmenší je náš premakaný vnútroblok. Nainštalovali sme prvé detské preliezky a crossfitové náčinie. Ukončili sme povrchové úpravy, chodníky sú vydláždené a jednotlivé zóny majú svoju špecifickú povrchovú úpravu. Grilovacia zóna a komunitné záhradky tvorí mlat, detské ihrisko a crossfit zóna dostali „mäkučký koberec“. Betónové kvetináče, ktoré budú už čoskoro zaplnené stromčekmi dostali svoj drevený obklad a pre Kolísky príznačné žlté balkónové konštrukcie sú už tiež kompletne dokončené.

Prvá zeleň na terasách a vysadené kríky naznačujú, že už čoskoro sa môžeme tešiť aj na trávniky a ďalšie voňavé rastlinky, ktoré ku Kolískam neodmysliteľne patria. Navyše, v prvom kids-friendly projekte práve prebieha kolaudačný proces hlavných budov, z čoho máme nesmiernu radosť. Všetko tak nasvedčuje tomu, že Kolísky v Záhorskej Bystrici budú môcť čoskoro privítať svojich prvých obyvateľov. Objavte aj vy čaro bývania v objatí Malých Karpát a vyberte si byty z našej ponuky, v ktorých môžete bývať už skutočne čoskoro.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší