ZATEPLENIE, OMIETKY, OBKLADAČKY...  AHA, NA ČOM MAKÁME!

ZATEPLENIE, OMIETKY, OBKLADAČKY... AHA, NA ČOM MAKÁME!

26. 09. 2019

V Kolískach je stále rušno! Stavebné práce naďalej pokračujú vo vysokom tempe a my sa tešíme z toho, ako sa rovno pred očami menia naše plány na skutočnosť. Aj vy ste zvedaví, čo všetko pribudlo? Máme pre vás hneď niekoľko noviniek, ktoré vás určite potešia. 

Aktuálne zatepľujeme fasády v budovách D2 a D4 a začali sme už aj s realizáciou omietky. Oporné múry na D2 sú už kompletne hotové a v najbližších dňoch sa pustíme aj do zásypu zeminou. Zásyp zeminou čaká takisto aj na D4, a to zo zadnej strany. To ale nie je zďaleka všetko. Budovy D2 a D4 sa tešia z hotových omietok a začíname v nich aj s obkladaním kúpeľní a toaliet.

Novinky neobišli ani budovy D1 a D3. V nich zasa pokračujeme s realizáciou podlahového vykurovania. Na všetkých budovách sme navyše osadili veľké svetlíky, ktoré budú krásne presvetľovať priestor schodiska. Jednoducho povedané – makáme, aby bolo všetko tip-top.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší