Zľava 14 000€ na vaše nové bývanie v Kolískach

Zľava 14 000€ na vaše nové bývanie v Kolískach

30. 04. 2020

Ak hľadáte to pravé bývanie pre svoju rodinu, teraz už viete, že ho nájdete v Kolískach. Jedinečný kids-friendly projekt v Záhorskej Bystrici naberá finálne kontúry a práce na jeho dokončení pokračujú v plnom prúde. Aj vy si ešte stále môžete uchmatnúť svoj vysnívaný byt v obklopení pokojnej atmosféry Malých Karpát s množstvom benefitov pre rodiny s deťmi priamo vo dvore. Teraz navyše so zľavou až 14 000€! Ako ju získať?

Iba teraz k bytu v Kolískach dostanete garážové státie v hodnote 12 000€ úplne zadarmo!

Navyše, aktuálne pri online rezervácii bytu v našom e-shope získate zľavu z rezervačného poplatku 2 000€.  Chceme maximalizovať vaše pohodlie, preto si byt môžete kúpiť z pohodlia domova. Elektronickú rezerváciu bytov sme vyvinuli ako prví na Slovensku a teší nás, že je vyše roka často využívaná. Najmä v uplynulej situácii spojenej s karanténnymi opatreniami, ktorú sme nečakali, keď sme e-shop vyvíjali, bola táto inovácia praktickou službou.

Pri online rezervácii ide o rovnaký systém ako pri tej štandardnej, osobnej. Rezervačný poplatok sa hradí pri oboch procesoch rezervácie a je zahrnutý v celkovej cene bytu. Po zrealizovaní transakcie bude na vašu e-mailovú adresu zaslaný potvrdzujúci e-mail s uzatvorenou Rezervačnou zmluvou a všetkými dokumentmi. Obdržaním tohto e-mailu je Rezervačná zmluva záväzne uzatvorená. Je to také jednoduché!

Nečakajte, ponuka parkovania zadarmo a zľava z rezervačného poplatku sú limitované. Ak už viete, že Kolísky sú pre vás to pravé, rezervujte si byt online a ihneď získate zľavu 14 000€. Ušetrenú odmenu môžete použiť na zariadenie svojho bývania, ktoré bude hotové už čoskoro.

Viac informácií vám ochotne poskytnú naše predajkyne .

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší