Zo zákulisia stavby: Kolísky naberajú prémiový nádych

Zo zákulisia stavby: Kolísky naberajú prémiový nádych

27. 02. 2020

Vaše budúce rodinné bývanie v Záhorskej Bystrici rastie do krásy... a do kvality! Čo nové v Kolískach? Máme pre vás krátky update zo stavby aj informácie o úpravách, ktoré sa chystajú v najbližšom čase.

Dokončili sme fasády na všetkých budovách, uzatvorili zelené strechy, nainštalovali výťahy, položili dlažbu v spoločných priestoroch, osadili zábradlia na francúzskych oknách, ako aj vstupné hliníkové konštrukcie do vchodov. V týchto dňoch intenzívne pracujeme na dlažbe a deckingu terás v penthousoch. Zrealizovali sme obklady aj dlažby v kúpeľniach a začíname s finálnymi maľbami. 

Vysoký štandard Kolísok deň za dňom naberá svoju prémiovú podobu – pokladáme drevené podlahy, skompletizovali sme predprípravu na stropné chladenie a začína sa s osádzaním bezpečnostných vchodových dverí. 

Čo nevidieť pribudnú do Kolísok už aj zábradlia a ďalšie zámočnícke výrobky. Plánujú sa sadové úpravy, dokončenie zásypov v predzáhradkách, podlaha v garáži či dlažba vo vnútrobloku. 

V súlade s kids-friendly konceptom bývania sa v najbližšom čase zameriame na detské ihrisko plné invenčných prvkov, ktorých praktickosť ocenia deti aj rodičia. Do svojej realizačnej fázy prejdú aj návrhy voľnočasových priestorov, ako sú komunitné záhradky, gril zóna či crossfitové športovisko. 

Páči sa vám, ako napredujú Kolísky a ešte ste si nevybrali svoje miesto v nich? 

Pozrite si ponuku voľných bytov a využite limitovanú ponuku parkovania zadarmo či zľavu na detské izby od Decodomu.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší